Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (Berg... F) jelzéssel, a XX. sz. első felében működött magyar festő: Erdőszéle. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 41x27 cm