10559.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Mészáros jelzéssel: Napfényes udvar. Kréta, papír. Sérült. Üvegezett fa keretben, 19,5×27 cm