10577.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
MV jelzéssel: Gyerekrablás - terror ellen. Ofszet, papír, jelzett, számozott (296/300). Üvegezett fa keretben. 32×22 cm