10550.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Lang F (?) jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 29,5×20,5 cm