Koppány 1957 jelzéssel: Folyam. Olaj, rétegelt falemez. 20x36 cm Sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500006/Koppany-1957-jelzessel-Folyam-Olaj-retegelt-falemez-20x36-cm-Serult-Kopott-fakeretben~II2469978
2469978
10547
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Koppány 1957 jelzéssel: Folyam. Olaj, rétegelt falemez. 20x36 cm Sérült. Kopott fakeretben.
: pelikán_kristóf