10712.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Jelzés nélkül: Utcarészlet templomtoronnyal (Gönc), 1961. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben (paszpartu által félig takart felirattal). 46x29,5 cm