Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 42x57 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500006/Jelzes-nelkul-Halaszok-Olaj-farost-Dekorativ-fa-keretben-42x57-cm~II2433983
2433983
10707
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 42x57 cm
: nagy_andras