10490.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Dreher csokoládé (reklámterv?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×35 cm