10526.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Gulácsy jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 42,5×28 cm