10523.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
?Gersztenberger Mátyás (1888-?): Lisszabon 1943, kikötő. Linómetszet, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 23x20 cm