10520.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Gadányi Jenő jelzéssel: Portré. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm