Emil Pavelescu 89 jelzéssel: Téli város. Olaj, vászon, kartonon, bal a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500006/Emil-Pavelescu-89-jelzessel-Teli-varos-Olaj-vaszon-kartonon-bal-also-sarkaban-kisse-ser~II2472863
2472863
10586
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Emil Pavelescu 89 jelzéssel: Téli város. Olaj, vászon, kartonon, bal alsó sarkában kissé sérült, 30×41,5 cm
: karap_norbert