10686.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
Cseh grafikus, olvashatatlan jelzéssel: Praha, Orloj, 1936. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett, aranyozott fa keretben, 20,5x19 cm