id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/id-Swierkiewicz-Robert-1914-2002-Horgaszok-Olaj-vaszon-kisse-serult-60x50cm~II2374652
2374652
10370
402
Beschreibung: id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm
: pelikán_kristóf