10469. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Zsigovics Iván (1958- ):Vajdahunyad vára. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (42/100), üvegezett fa keretben, 28x31 cm, keret: 43x53 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf