5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, "Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga", 7,5×8 cm