Vinkler László (1912-1980): Női alakok 1958. Vegyes technika, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vinkler-Laszlo-1912-1980-Noi-alakok-1958-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-fa-kere~II2469966
2469966
10457
402
Beschreibung: Vinkler László (1912-1980): Női alakok 1958. Vegyes technika, papír, jelzett,üvegezett fa keretben, 30×20 cm
: pelikán_kristóf