4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Tulipán László (1943-2007): Cigánykaraván. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 29×39 cm