Tóth Gyula (1891-1970): Kakas és tyúk, 1919. Tus, akvarell, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Toth-Gyula-1891-1970-Kakas-es-tyuk-1919-Tus-akvarell-papir-jelzett-31x23-5-cm~II2470024
2470024
10413
402
Beschreibung: Tóth Gyula (1891-1970): Kakas és tyúk, 1919. Tus, akvarell, papír, jelzett, 31x23,5 cm
: ekb