Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Meseváros. Akvarell, ceruza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szilard-Klara-Claire-Szilard-1921-2017-Mesevaros-Akvarell-ceruza-papir-jelzett-Paszpart~II2469980
2469980
10392
402
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Meseváros. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Paszpartu széle foltos. 33,5×48 cm
: karap_norbert