Szemethy Imre (1945- ): Fabáb-tánc. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 25x34 cm