Szász Endre (1926-2003): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szasz-Endre-1926-2003-Piheno-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretbe~II2451583
2451583
10382
402
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lapon egészen apró (foxing) foltokkal. 19,5×29 cm.
: pelikán_kristóf