Stonner Béla (?-?), Munkácsy Mihály festménye után: Rőzsehordó nő. Ola... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Stonner-Bela-Munkacsy-Mihaly-festmenye-utan-Rozsehordo-no-Olaj-vaszon-Dekorativ~II2468948
2468948
10361
402
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Stonner Béla (?-?), Munkácsy Mihály festménye után: Rőzsehordó nő. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 39,5×32 cm
: pelikán_kristóf