Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, hátoldal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somlai-Vilma-1938-2007-Eso-utan-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-pecsetjev~II2474649
2474649
10355
402
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, 25×35 cm
: ekb