10293. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm