Megyeri József (?-): Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Megyeri-Jozsef-Hegyvideki-taj-Olaj-karton-Jelzett-Dekorativ-fa-keretben-30C39745-cm~II2474262
2474262
10255
402
3800
Rufpreis:
3 800 HUF 10,27 EUR , 11,18 USD
Beschreibung: Megyeri József (?-): Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×45 cm
: pelikán_kristóf