10220. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Krón Béla (1884-1965): Hamburgi kikötő az argentin "Sarmiento" és a "Berlin" hajókkal, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf