Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Rozseszedo-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-~II2427711
2427711
10200
402
2200
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×26 cm
: pelikán_kristóf