Katona Nándor (1864-1932): Gerlachfalvi-csúcs
(Felvidéki / Tátrai táj). Olaj, falemez, jelzett. Fa keretben. 32x48 cm/ Nándor Katona (1864-1932): Gerlachovský štít (Gerlachov Peak, Tatry). Oil on wood, signed. Framed. 32x48 cm.