Iván Szilárd (1912-1988): Fasorok a Balaton partján. Rézkarc, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ivan-Szilard-1912-1988-Fasorok-a-Balaton-partjan-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-ker~II2470380
2470380
10162
402
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Iván Szilárd (1912-1988): Fasorok a Balaton partján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
: pelikán_kristóf