Hézső Ferenc (1938-): Szürkemarhák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hezso-Ferenc-1938-Szurkemarhak-Olaj-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-21C39729-cm~II2469931
2469931
10155
402
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Hézső Ferenc (1938-): Szürkemarhák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×29 cm
: pelikán_kristóf