Halasi Horváth István (1904-1994): Lillafüred 1941. Olaj, papír. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Halasi-Horvath-Istvan-1904-1994-Lillafured-1941-Olaj-papir-Jelzett-60x40cm-Uvegezett-se~II2469957
2469957
10145
402
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Halasi Horváth István (1904-1994): Lillafüred 1941. Olaj, papír. Jelzett. 60x40cm Üvegezett sérült fa keretben.
: pelikán_kristóf