10127. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
13
0 HUF
Gross Arnold (1929-2015): Kert. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/34) üvegezett fa keretben, lap szélén néhány apró folttal, 5,5×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf