10118. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
11
0 HUF
Gadányi Jenő (1896-1960), másolat ismeretlen mester után: Krisztus (1920?). Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 39,5×27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf