Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok köre 1970. Kiadói félvászon köté... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500007/Magyar-Kisgrafika-Kisgrafika-Baratok-kore-1970-Kiadoi-felvaszon-kotesu-mappaban-Szamozo~II2470600
2470600
10777
402
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok köre 1970. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott: 068/500. Eredeti metszetekkel, össz. 37 alkotó 37 db munkája. Klf. technikák, klf. méretben.
: ekb
Katalognummer: