2 000 HUF
7 db magyar és külföldi ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György, 2 db. Fametszet, papír, jelzett. stb. Egyik lap tetején sérült