13285.
402. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 400 HUF
cca 1937-1938 Családi fotóalbum, 61 benne fotóval, benne fotókkal Triesztről, Velencéről, Abbáziáról, Budapesti állatkertről, vadasi tanyáról, Splitről, Trogirről, Solinről (Salona), köztük 3 db képeslappal, az albumlapokon feliratozva, korabeli kopott félvászon fotóalbumban, az album teste kijár, 9x13 cm és 6x6 cm közötti méretben