12998.
402. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1890-1900 Zala (Zavertal) Gyula, kabinetfotó, feliratozott, keményhátú fotó Podleszny András kassai műterméből, kissé sérült, kopott állapotban, 11x7 cm