Sávoly Mihály: A gőzmozdony leírása, működése és kelezése. Bp., 1919.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500013/Savoly-Mihaly-A-gozmozdony-leirasa-mukodese-es-kelezese-Bp-1919-Athenaeum-Harmadik~II2468189
2468189
17748
402
Books: Technics
Beschreibung: Sávoly Mihály: A gőzmozdony leírása, működése és kelezése. Bp., 1919., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy-két foltos lappal.
: tánczos_gábor