1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 216 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.