Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500015/Havas-Karoly-Az-inkvizicio-tortenete-Bp-1927-Rozsnyai-Karoly-504-p-Egeszoldalas-fekete~II2349872
2349872
17788
402
Books: Religion
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert