Bunyan János: Szent háború. (Dr. Czakó Jenő fordítása nyomán). Gépirat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500015/Bunyan-Janos-Szent-haboru-Dr-Czako-Jeno-forditasa-nyoman-Gepirat-Felvaszon-kotes~II2475422
2475422
17804
402
Books: Religion
Beschreibung: Bunyan János: Szent háború. (Dr. Czakó Jenő fordítása nyomán). Gépirat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert