15167.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Rév Miklós fényképeivel. Kiadói kopott és foltos félvászon kötésben.