Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500002/Orban-Balazs-Szekelyfold-leirasa-Reprint-kiadas-ket-kotetben-Csatari-Daniel-kisero~II2460091
2460091
15025
402
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.
: nagy_andras