15002.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Heves vármegyei ismertető és adattár. Szerk.: Dr. Ladányi István, az előszót írta: Dr. Hedry Lőrinc főispán. Magyar városok és vármegyék monográfiája XX. Bp., 1936, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. 665 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.