15054.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bánhidi Antal (1902-1994): A gerle 13 útja. - - útinaplója. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 201 p. +4 (2 térkép,1 rajz, 1 grafikon) t. +1 p. + 24 (fekete-fehér képtáblák) t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón és a gerincen kopásnyomokkal.