15065.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.], Franklin, 256 p.+32 (fekete-fehér fotók) t.+ 2 (térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval.