15052.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 220+1 p. + 57 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott gerinccel