Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Út... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500002/Aranyos-Bela-A-Tisza-motorhajoval-Afrikaba-Bp-1942-Pantheon-Utleiras-kepekkel-kiadoi~II2468698
2468698
15019
402
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Útleírás képekkel kiadói félvászon kötésben kissé kopott
: karap_norbert