15110.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Abonyi Árpád: Magyar fiuk Afrikában. Regényes elbeszélés. Képekkel. Ifjusági Könyvek. Bp.,én., Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval., a hátsó borítón folttal.